Ponuka nehnuteľností na predaj

  Ponuka č. 1:

 foto1

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky o rozlohe 4 558 m2, ktoré sa nachádzajú vo Veľkej Lomnici v priamom susedstve 27 jamkového golfového ihriska Black Stork, a to vo VIP časti Golfovej ulice - jednej z najlukratívnejších ulíc vo Vysokých tatrách. V tejto časti ulice majú v najbližšom susedstve ponúkaných pozemkov domy viaceré hokejové hviezdy z NHL, známi podnikatelia a politici. V bezprostrednej pešej dostupnosti sa nachádza golfové ihrisko a v blízkej budúcnosti plánovaný termálny aquapark. Z pozemkov je krásny výhľad na Vysoké Tatry a golfové ihrisko. Vzhľadom ku skutočnosti, že pozemky priamo susedia s golfovým ihriskom, do budúcnosti nehrozí zastavanie výhľadu na Vysoké Tatry. Vo vzdialenosti 4 km od pozemkov sa nachádza špičkové lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica.

Pri pozemkoch sú všetky IS, pričom je k dispozícii aj vypracovaný projekt "GOLF SNOW" s vydaným územným rozhodnutím na výstavbu dvoch luxusných apartmánových domov s 24 apartmánmi, saunou, posilovňou a welnessom.

Pozemky je možné využiť aj na výstavbu 2 penziónov, 2 až 4 rodinných domov, drevodomov, zrubov a pod. Pozemky je možné predať aj po menších častiach.

skica01-05

skica01-04

 Cena dohodou. 

 Ponuka č. 2: 

 p1040382

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky v Bratislave, m.č. Rača, ulica Pri Šajbách. Celková rozloha pozemkov je 8 108 m2.

Podľa územného plánu sú pozemky určené na občiansku vybavenosť celomestského a nadmestského významu.

Pozemky sú vhodné na výstavbu obchodného domu, supermarketu, polyfunkčných domov (podiel bytov do 30 % podlažných plôch), administratívnych budov, ubytovacích zariadení, zdravotníckych zariadení a podobne.

Výhodou je výborná dopravná dostupnosť. Pozemky sú umiestnené priamo pri frekventovanej hlavnej ceste spájajúcej Raču s Vajnorami a oblasťou Zlatých pieskov s blízkym napojením na diaľničný obchvat Bratislavy. V bezprostrednej blízkosti pozemkov sa nachádza sídlisko Rendez a Akadémia policajného zboru. Spádová oblasť lokality je cca 30 tis. obyvateľov (Rača, Vajnory, Akadémia PZ SR). 

p1070977 

Cena dohodou. 


 

Napíšte nám